Video

Letecké video

Video je dnes standardní součástí každé prezentace na webu či sociálních sítích. Námi zpracovaná video prezentace nabídne divákovi vaší lokalitu z jiného úhlu pohledu.

Letecké video se stalo v poslední době právě kvůli své zajímavosti a poutavosti velice populární, zejména na sociálních sítích.
Virtuální prohlídka

Letecký 3D model

Video ani fotografie někdy nedokáží dostatečně věrně vykreslit detaily zejména historických památek. Pomocí 3D modelu sestaveného pomocí leteckých záběrů umožňujeme dívákovi se na objekt podívat z libovolného úhlu pohledu.

Model je možné doplnit o popisky konkrétních míst a vytvořit tak interaktivní virtuální prohlídku.

img
img
img
img
Časosběr

Časosběrné foto a video

Časosběrným snímáním leteckými fotkami je možné zachytit změnu prostředí, ať už se jedná o krátkodobý časosběr stavby, rekonstrukce v průběhu několika týdnů až měsíců anebo časosběr změny celkové krajiny v průběhu několika měsíců až let.

Výstupem může být soubor fotografií anebo animace/video zachycující postupnou změnu z ptačí perspektivy.
Panorama

Letecký 360° pohled

Letecká 360° panoramatická fotka umožňuje prezentovat lokalitu z jedinečného úhlu pohledu. Divák získává reálnou představu o místě a jeho okolí. Ideálně se tak hodí nejenom pro prezentaci měst a obcí ale i památek a různých sportovních či kulturních areálů.

Panoramu je možné jednoduše prezentovat na vaších webvých stránkách a sociálních sítích.
2017 © redblik s.r.o.